sobota, 25 lutego 2017

Komunikacjazbiorowa.pl: na wiosnę szykują się wielkie zmiany!

Cieplejsze temperatury sprzyjają wszelkim pracom remontowym. To dobry moment, aby zakomunikować
rozpoczęcie dużych prac modernizacyjnych na "ZbiorKomie". Efekty wkrótce | fot.
Daniel Siwak
Gdy na "ZbiorKomie" jest mniej tekstów niż kiedyś, to wiedzcie, że coś się dzieje. Tak mógłbym nieco żartobliwie skomentować ostatnie tygodnie na moim blogu. Żarty żartami, ale rzeczywiście coś jest na rzeczy. Idą zmiany! Mam nadzieję, że uda się tym razem doprowadzić do takiego finału, jaki chciałby, żeby był.

Ostatnio rozmawiałem z jednym ze znajomych, który pytał mnie, czy po tylu latach nie znudziło mi się blogowanie? Skoro nadal nie zakomunikowałem końca mojego pisania, to chyba odpowiedź jest oczywista. To co zmieni się na "ZBIORowie KOMunikacji W mieście ŁODZI"? Mogę powiedzieć, że zmieni się praktycznie wszystko - od wyglądu całego bloga po układ pojedynczych tekstów, które czytacie. Odświeżony układ strony głównej na nowo pozwoli lepiej zaprezentować wszystkie teksty. W związku modernizacją mogą wystąpić dłuższe przerwy w publikowaniu kolejnych wpisów, ale mam nadzieję, że to zrozumiecie.

Nie chce się w żaden sposób wykręcać, ale doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny, a trzeba jeszcze popracować i trochę odpocząć. Stąd prace modernizacyjne będą toczyć się swoim rytmem. Plan jest taki, że chciałbym, aby wersja beta "ZbiorKoma", którą będę doszlifowywał jeszcze przez jakiś czas, pojawiła się na wiosnę, ale nie później niż do końca maja. Planowane zmiany, to także możliwość zapytania Was, czego brakuje Wam na blogu. Jeśli macie jakieś pomysły napiszcie na kontakt@komunikacjazbiorowa.pl. Wszystkie sugestie czy propozycję na pewno przeanalizuje, a jeśli będzie można coś wprowadzić, to postaram się to zrobić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz