środa, 12 grudnia 2012

Punkt dla Łodzi 2012. Klub Miłośników Starych Tramwajów oraz Łódzka Inicjatywa na Rzecz Przyjaznego Transportu nagrodzeni

W 2012 roku mamy dwa
transportowe wyróżnienia
fot. Punkt dla Łodzi
Plebiscyt "Punkt dla Łodzi" to społeczna inicjatywa promująca to, co pozytywnego dzieje się w naszym mieście. W tegorocznej edycji pojawiło się wyjątkowo dużo, bo aż 10 różnych transportowych nominacji. Od niedzieli 21 października, kiedy zakończyło się zbieranie zgłoszeń, minęło już trochę czasu, ale jury zebrało się w końcu do obrad i wytypowało zwycięzców w tym roku.

Miło mi poinformować, że w czasie gali wręczenia, która odbyła się dzisiaj (12 grudnia) tytuł "Punkt dla Łodzi" otrzymały dowie spośród dziesięciu nominowanych inicjatyw i instytucji transportowych. W kategorii INSTYTUCJE "Punkty dla Łodzi" 2012 zdobył Klub Miłosników Starych Tramwajów w Łodzi oraz zaprzyjaźniona z moim blogiem Inicjatywa na Rzecz Przyjaznego Transportu w Łodzi. Gratuluje zwycięzcom!

Dla przypomnienia. Blog ZBIORowa KOMunikacja W mieście ŁODZI otrzymał zaszczytną nominację w kategorii PROJEKTY INTERNETOWE - za inne spojrzenie na komunikację miejską, drogi i rowery czyli szeroko pojęty łódzki transport. Wielkie dzięki i za to!
ZOBACZ TAKŻE: Dzień z życia konduktora na "eNce", czyli łódzkiej tramwajowej linii turystycznej